Prodej přípravků Wpro

„Wpro“ jsou profesionální přípravky vytvořené firmou Whirlpool. Pomáhají udržovat výkonost spotřebičů, jednoduše se používají, jsou šetrné k životnímu prostředí a vyhovují evropským normám. Při pravidelném používání těchto prostředků budou Vaše elektrospotřebiče mnohem delší dobu a účině sloužit svému účelu.

„Wpro“ k odstranění vodního kamene z praček a myček. Slouží k pravidelnému odstraňování vodního kamene. Má velmi nízký kyselý Ph faktor, což umožňuje rychlé a účinné působení na vápenec a co nejvíce ho rozpouští. Je snadno rozpustný a nepění, tudíž nedochází ke ztrátám a ucpávání odpadu. Množství rozpouštěného vápence je pak vyšší než množství rozpuštěné jinými přípravky. Jedno balení 250g se dává celé, další pak pravidelně 2x až 3x do roka. Balení – 250g.

Návod na použití: Do prázdné pračky nasypte celý přípravek a zapněte prázdnou pračku na vyšší teplotu a nejdelší prací cyklus BEZ PŘEDPÍRKY.

 

„Wpro“ k odstranění mastnot a zbytků jídla z myček.

Slouží ke kompletnímu vyčištění na nedostupných místech, záhybech a spojích myčky nádobí. Jedno balení 250g stačí pravidelně dávkovat polovinu za 2-3 měsíce. Při větším znečištění pak celé balení. Častější čištění není na závadu. Balení – 250g.

Návod na použití: Zavřete prázdnou násypku na mycí přípravky a spusťte prázdnou myčku na nejvyšší teplotu (intenzivní mytí). Po předmytí následuje hlavní mytí, kdy se otevře násypka (uslyšíte klepnutí dvířek násypky). Teď otevřete myčku a do vody nasypte 1/2 až celý přípravek (v závyslosti na zanesení myčky) a nechte program dokončit.

Pozn.: před aplikací přípravku doporučuji řádně vyčistit kartáčem všechny filtry!!!

 

„Wpro“ regenerační sůl do myček nádobí.

Díky jemnějším granulím a čistotě min. 99,4% se rychle rozpouští a zajišťuje tak účinné fungování změkčovacího zařízení myčky.

Balení – 1kg.

 

 

 

 

„Wpro“ čistící přípravky pro mikrovlnné trouby, vnitřní části trub, odsavače par, sklokeramické varné desky, nerezové povrchy

Balení – 500ml.

 

 

 

 

Bližší info. o ceně a dostupnosti zboží žádejte viz. KONTAKT